Kardānu remonts

Kardāna balansēšana, kardani

Kardānu izgatavošana kardan

kardānpārvads, kardāna krustiņi, kardānvārpsta, kardāns, kardāni

SIA "Latina" izgatavo vai remontē kardānvārpstas visu veidu mehāniskajām piedziņām, tai skaitā automobiļiem, kokapstrādes iekārtām, u.c.

Vācu iekārtas, tehnoloģijas un materiāli, kā arī Vācijā apmācīts personāls nodrošina augstu kardānvārpstu izgatavošanas un kapitālā remonta kvalitāti, atbilstošu šo izstrādājumu lielražotāju kvalitātes līmenim.

Gribam pievērst uzmanību tam, ka ražotnē ar speciālām iekārtām un profesionāli apmācītu personālu ir ekonomiski izdevīgāk veikt pat to remontu, kuru agrāk veica jebkura darbnīca, piemēram, krusteņu un flanču nomaiņu, jo ir garantēta remontētās kardānvārpstas kvalitāte un izpildes ātrums.

Protams, jebkura kardānvārpstas izgatavošanas vai remonta nobeiguma operācija ir balansēšana. Tas ir ļoti svarīgi, jo tikai tādā veidā var iegūt nepieciešamo kvalitāti. SIA “Latina” pēc Jūsu pasūtījuma var izpildīt šo darbu (operāciju) arī atsevišķi.

Nedrīkst aizmirst, ka mūsdienīgs kardānvārpsta – tas ir sarežģīts mezgls, kurš darbojas ekstremālos apstākļos un ar lieliem ātrumiem. Tā stāvoklis daudzkārt nosaka arī citu agregātu, ar kuriem ir saistīts kardāns, kalpošanas laiku. Nepieciešamības gadījumā varam aizvest Jūsu kardānvārpstas līdz ražotnei ar savu transportu.

Sniedzam šādus pakalpojumus:
  • jaunu kardānu izgatavošana
  • Kardāna krusteņu nomaiņa
  • kardāna flanču nomaiņa
  • kardānu saīsināšana vai pagarināšana
  • kardāna sliču daļas nomaiņa
  • kardāna piekares gultņa maiņa
  • kardānu balansēšana

Kontakti:

Autotehniskais centrs Rīgā
Kurzemes prosp.23, Rīga
tālr. +371 67805499, +371 67440565
Atvērts darba dienās no 8.00 līdz 17.00

 
Kardānu remonts
Kardāni un serviss
 
kardana izgatavošana
kardāna izgatavošana
kardāns
kardans
kardāni
kardani
krusteņi
krustiņi
Wichmann
Wichman
Elbe
Schaffler
Schaeffler