Visi pakalpojumi

Rezerves daļas

SIA „LATINA BALTICS” ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar komerctransporta līdzekļu rezerves daļu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību no 1992.gada.

SIA „LATINA BALTICS” sadarbojas ar vairāk nekā 70 ārvalstu uzņēmumiem, kas ir pastāvīgi produkcijas piegādātāji. Lielākā daļa no tiem ir tiešie ražotāji vai lieli vairumtirgotāji. SIA „LATINA BALTICS” ir vadošo automobīļu, rezerves daļu un kravas transportlīdzekļu, piekabju un autobusu aprīkojuma ražotāju pārstāvis.

SIA „LATINA BALTICS”, ko pazīst daudzi pārvadātāji, pelnīti tiek uzskatīta par vienu no galvenajiem dalībniekiem komerctransporta līdzekļu rezerves daļu tirdzniecības tirgū Latvijā. Uzņēmums piedāvā arī instrumentus, servisa aprīkojumu un specapğērbu. Jāatzīmē, ka piedāvājuma klāsts aptver diezgan plašu gan Eiropā, gan bijušajā Padomju Savienībā ražoto smagkravas automašīnu gammu. Uzņēmuma veikalos tiek piedāvātas rezerves daļas praktiski jebkura zīmola pilsētas un starppilsētu (tūristu) autobusiem. Veikalu piedāvājums priecēs arī jebkura zīmola piekabju īpašniekus. 


SIA „LATINA BALTICS” neaprobežojas ar detaļām tikai noteiktiem mezgliem. Tiek piegādātas jebkuras detaļas, sākot ar riteņu skrūvēm vai bremžu uzlikām un beidzot ar virsbūves elementiem, asīm, statņiem un dažādiem aksesuāriem. Uzņēmuma veikalos var iegādāties starpliku stieņus, siksnas kravas stiprināšanai, balonatslēgas, domkratus un citas lietas, kas autovadītājam nepieciešamas ceļā.

SIA „LATINA BALTICS” piedāvā detaļas vairākos cenu līmeņos, kas ļauj apmierināt dažādu klientu vajadzības. „Garantijas” transportlīdzekļu īpašnieki var iegādāties sākotnējās kvalitātes rezerves daļas; savukārt klienti, kam ir 5 līdz 7 gadus vecas automašīnas vai autobusi, atradīs kvalitatīvas cita ražotāja detaļas par zemāku cenu. Tiek piedāvātas tikai pārbaudītas detaļas, kas izturējušas testus ražotāju laboratorijās.

Uzņēmuma centrālajā noliktavā un veikalos ir pieejami vairāk nekā 35 tūkstoši rezerves daļu posteņi: balstiekārtas, bremžu sistēmas un motora detaļas, seglu‑sakabes ierīces, auto elektrības preces u.c. Ja virsbūves detaļas vai dārgas elektroniskās iekārtas nav noliktavā, tās var pasūtīt tieši ražotājam. Pateicoties elektroniskajai meklēšanas sistēmai, pārdevēji Latvijā operatīvi atrod un identificē nepieciešamo detaļu, lai to pasūtītu tieši no ražotāju noliktavām. Piegādes notiek katru nedēļu, un tas nozīmē, ka nepieciešamā detaļa pēc noformēšanas tiks piegādāta iespējami drīz. Ņemot vērā, ka daudzi pārvadātāji remonta darbus veic arī brīvdienās, SIA „LATINA BALTICS” veikali ir atvērti arī sestdienās.

Svarīgs ir arī fakts, ka visiem veikala darbiniekiem ir speciālā izglītība un liela darba pieredze autotransporta jomā. Ja nepieciešams, speciālisti var ierasties pie klienta, lai palīdzētu identificēt detaļu vai tās ražotāju.

Kurzemes prospekts 23, Rīga
Kravas automobiļu rezerves daļas

Tālr.: 67407343, +371 29110060